Informacija apie laisvas darbo vietas

Kupiškio r. švietimo pagalbos tarnyba priims psichologą dirbti vienu etatu. Darbuotojo, dirbančio pagal darbo sutartį, pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas yra nuo 10,45 iki 12,14.


Reikalavimai psichologui:
Psichologo profesinė kvalifikacija – psichologijos magistro laipsnis (studijų apimtis – ne mažesnė nei 240 kreditų) ar jam prilygstanti profesinė kvalifikacija (ne trumpesnių nei 5 metų nuosekliųjų studijų). Podiplominės studijos keliant kvalifikaciją.
Darbo patirtis – vaikų ir suaugusiųjų konsultavimo, vaiko vystymosi raidos  pažinimo ir gebėjimų įvertinimo, grupių vedimo, pagalbos suteikimo specialiųjų poreikių turintiems vaikams ir jų ugdytojams, klausimais.


Privalumai: gebėjimas taikyti intelekto vertinimo WISC-III, WAIS-III ir WASI metodikomis, ASEBA klausimynais, CARS skale ir kt. adaptuotomis metodikomis,  atliekant asmens psichologinį ir gebėjimų  įvertinimą. Svarbi patirtis teikiant psichologinę ir sistemingą korekcinę (pvz. DIR) pagalbą SUP turintiems vaikams bei vykdant prevencinę veiklą. Žinios raidos psichologijos, psichikos ir elgesio bei emocijų sutrikimų, krizių valdymo srityse ir kt. Gebėjimas bendrauti ir
bendradarbiauti su pedagogais, pagalbos specialistais ir mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais) bei dirbti su jais komandoje, sprendžiant mokinio ugdymosi ir asmenybės problemas.


Tel. Nr. pasiteiravimui +370 459 35144, +370 616 20088,
Informacijan el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.